Shkenca


Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Info & Lajmerime

 
Asnjë mesazh i ri

Info nga Stafi

Këtu mund te informoheni me lajmërimet nga stafi rreth forumit.
1211Wed Aug 03, 2011 9:20 pm
InfulpAt  organic fish oil
Asnjë mesazh i ri

Partnerët

Te nderuar anëtar,këtu do te vendosen linkat e Partnerëve te forumit tone e tuaj www.Shkenca.TK
11Fri Feb 20, 2009 12:22 am
Egzonho Partnerët
Asnjë mesazh i ri

V.I.P

Këtu mund te informoheni,si dhe te postoni me te rejat për V.I.P
22Fri Feb 20, 2009 12:29 am
Egzonho Bluza të reja për nder të ditëlindjes së Kurt Cobain
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitetet me interesante mund ti lexoni,si dhe te postoni këtu.
11Fri Feb 20, 2009 12:24 am
Egzonho Britani, 13 vjeçari bëhet baba

Pranë njeri – tjetrit

 
Asnjë mesazh i ri

Prezanto veten ne forum

Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshës) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
46Fri Feb 20, 2009 1:44 am
Egzonho Prezantohu
Asnjë mesazh i ri

Përshëndetje dhe urime

Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh.
11Fri Feb 20, 2009 1:19 am
Egzonho Urime 1 Vjetori i Pavarsis
Asnjë mesazh i ri

Reklamo Ueb-faqen tuaj

Këtu keni mundësin qe te reklamoni Ueb-faqen tuaj,por ti respektoni kushtet e reklamimit.
11Fri Feb 20, 2009 1:11 am
Egzonho Lexo para se te postosh !!
Asnjë mesazh i ri

Album fotosh

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale
11Fri Feb 20, 2009 3:26 pm
Egzonho Album Foto Love !!!
Asnjë mesazh i ri

Ndihmoni njeri - tjetrin

Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
00

Bisedë & Argetim

 
Asnjë mesazh i ri

Argëtim & Zbavitje

Ne ketë forum ju mund te hapni tema,te bëni postime qe ka përmbajte për Argëtim dhe Zbavitje
11Fri Feb 20, 2009 12:26 am
Egzonho Loja me Emra
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Bisedime

Në këtë forum mund të bëni pyetje dhe gjithashtu të bisedoni për gjëra të ndryshme
11Fri Feb 20, 2009 3:38 pm
Egzonho Cila monedh dëshironi që të funksionoj në Kosovë ?
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Çdo gjë qe ka te beje me Dashuri ju mund te diskutoni këtu.
45Tue Mar 03, 2009 8:37 pm
Egzonho Çfarë është dashuria?
Asnjë mesazh i ri

Poezi

Ne ketë forum ju keni te drejt te lexoni,dhe te postoni ndonjë Poezi.
11Fri Feb 20, 2009 3:53 pm
Egzonho Poezi humoristike..
Asnjë mesazh i ri

Humore ose Barcoleta

Ky është mbase forumi më i famshëm. Këtu do të gjeni humor nga çdo krahinë e Shqipërisë, nga çdo seks, racë apo vend i botës. Lexoni e postoni barsoleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
11Fri Feb 20, 2009 3:55 pm
Egzonho Dy bjondina n'dyqan

Te mësojmë me shume

 
Asnjë mesazh i ri

Matematikë

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Matematikë
22Sat Feb 21, 2009 1:47 pm
Egzonho Detyre e shtire
Asnjë mesazh i ri

Biologji

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Biologji.
00
Asnjë mesazh i ri

Mjekësi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Mjekësi
00
Asnjë mesazh i ri

Fizikë & Kimi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Fizikë dhe Kimi
33Fri Feb 11, 2011 7:36 pm
1234567  trupat dhe fuqia
Asnjë mesazh i ri

Informatikë dhe internet

Këtu mund te njoftoheni me me te rejat nga Informatika dhe Interneti si dhe te postoni me te rejat për Informatike dhe Internet.
22Sat Feb 21, 2009 1:53 pm
Egzonho Llojet e programeve
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Ekonimi
11Fri Feb 20, 2009 12:31 am
Egzonho Kryeministri Thaçi lavdëron punën në KEK
Asnjë mesazh i ri

Shkenca tjera

Në këtë forum mund të gjeni,dhe te postoni çdo gjë që ka të bëj me Shkenca tjera qe nuk kanë vend te posaçëm me lart
00

Çështja kombëtare

 
Asnjë mesazh i ri

Çështja kombëtare

Shqipëria etnike; ëndrra e vërtetë e shqiptarit të vërtetë. Në këtë forum diskutohet vetëm mbi çështjen tonë kombëtare, rrugët që duhet të ndjekim për realizimin e kësaj ëndrre shekullore.
11Sat Feb 21, 2009 1:55 pm
Egzonho Origjina e fjales Kosovë
Asnjë mesazh i ri

Historia shqiptare

Diskutoni mbi historinë tonë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuha shqipe

Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore që hedhin dritë mbi origjinalitetin e gjuhës sonë. Janë të mirëpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj në kohë.
11Sat Feb 21, 2009 1:58 pm
Egzonho Kosova behet 1 vjec
Asnjë mesazh i ri

Elita kombëtare

Në këtë forum jeni të lutur të postoni materiale mbi figurat më të spikatura të historisë, letërsisë, artit, shkencës, pra me një fjalë, elitës së kombit shqiptar brenda dhe jashtë kufijve.
00

Shtypi dhe politika

 
Asnjë mesazh i ri

Shtypi i ditës

Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vend për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
00
Asnjë mesazh i ri

Problematika shqiptare

Në këtë forum vizitorët tanë shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore që shqetësojnë gjithë shqiptarët, dhe zgjidhjet e mundshme që mund t'u jepen këtyre problemeve.
00
Asnjë mesazh i ri

Aktualitete shoqërore

Në këtë forum mund të diskutoni mbi problemet e mprehta shoqërore që përballet shoqëria shqiptare në përgjithësi dhe qytetet shqiptare në veçanti.
00
Asnjë mesazh i ri

Rajoni dhe bota

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
00
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe sondazhe

Nëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e vizitorëve tanë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi. Mund edhe të votoni në sondazhet e dikujt tjetër. Çdo votë ka vlerë dhe vetëm njëherë mund të votoni !
00

Kultura

 
Asnjë mesazh i ri

Arti shqiptar

Në këtë forum ftojmë artistët shqiptarë në mërgim të publikojnë pjesë nga jeta dhe vepra e tyre pasi do të qe me interes për të gjithë komunitetin tonë virtual shqiptar.
00
Asnjë mesazh i ri

Letërsia shqiptare

Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Folklori shqiptar

Gojëdhënat, legjendat, këngët popullore, bejtet, këngët për heronjtë janë pasuri kombëtare që shqiptarët duhet ti trashëgojnë nga brezi në brez. Jepni kontributin tuaj të çmuar në këtë drejtim duke sjellë folklorin e krahinës tuaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia dhe televizioni

Këtu mund të lini përshtypjet tuaja mbi filmat që pëlqeni më shumë, qofshin këta filma shqiptarë apo të huaj. Gjithashtu mund të postoni skupe dhe të reja mbi artistët dhe yjet e Hollywood-it.
00
Asnjë mesazh i ri

Tema shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqëritë e botes, si psh aborti, racizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
00

Shkencë & Teknologji

 
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Jeta

Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
00
Asnjë mesazh i ri

Filozofi-Psikologji-Sociologji

Gjithçka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithë kemi pyetje dhe po kërkojmë përgjigje
00
Asnjë mesazh i ri

Teknologji

Ketu mund te gjeni,si dhe te postoni me te rejat nga Teknologjia.
00

Gjuhët ndërkombëtare

 
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Angleze

Këtu mund te postoni,lexoni,te pyesni për çdo gjë qe ka te beje me gjuhe Angleze
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuhë Gjermane

Këtu mund te postoni,lexoni,te pyesni për çdo gjë qe ka te beje me gjuhe Gjermane
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuhë Franceze

Këtu mund te postoni,lexoni,te pyesni për çdo gjë qe ka te beje me gjuhe Franceze
00
Asnjë mesazh i ri

Gjuhë te tjera

Këtu mund te postoni,lexoni,te pyesni për çdo gjë qe ka te beje me gjuhe te tjera ndërkombëtare
00

Movies & Muzikë

 
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqip

Në këtë forum mund të shikoni filma shqip online,si dhe te shkarkoni.
00
Asnjë mesazh i ri

Filma te huaj

Në këtë forum mund të shikoni filma te huaj online,si dhe te shkarkoni.
00
Asnjë mesazh i ri

Muzikë Shqip

Këtu anëtar te nderuar keni mundësin te gjeni,te postoni,si dhe te bëni kërkesë për Muzikë Shqip.
00
Asnjë mesazh i ri

Hite 2009

Këtu anëtar te nderuar keni mundësin te gjeni,te postoni,si dhe te bëni kërkesë për Muzikë Shqip 2009.
00
Asnjë mesazh i ri

Muzikë e huaj

Këtu anëtar te nderuar keni mundësin te gjeni,te postoni,si dhe te bëni kërkesë për Muzikë te huaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Video Klipe Shqip

Këtu mund te gjeni dhe postoni Video Klipe Shqip.
00
Asnjë mesazh i ri

Video Klipe te huaj

Këtu mund ti gjeni dhe postoni Video Klipe te huaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Tekste këngesh

Këtu keni mundësin te gjeni si dhe te postoni tekste këngësh shqip.
22Wed Aug 03, 2011 11:27 am
easeteor  all-embracing
Asnjë mesazh i ri

Video te ndryshme

Këtu keni mundësin te gjeni,si dhe te postoni video te ndryshme e qe nuk e ka për qellim ofendim për ndonjë kënd...
00

Shkarkime

 
Asnjë mesazh i ri

Programe (FREE)

Ketu mund te gjeni Programe nga me te ndryshmet,te gjitha falas si dhe mund te postoni ndonje Program.
55Fri Jul 29, 2011 4:36 pm
Mnege  программы навигации
Asnjë mesazh i ri

Lojra

Ketu mund te gjeni Lojra te ndryshme per Kompjuter tuaj sigurishte falas,si dhe mund te postoni edhe ju Lojra per Kompjuter,por te jene falas.
33Fri Feb 20, 2009 4:05 pm
Egzonho Euro Truck Simulator RELOADED
Asnjë mesazh i ri

Lojra PC

Këtu mund te gjeni,si dhe te postoni lojra te ndryshme për PC tuaj.
00
Asnjë mesazh i ri

Wallpaper,Icon,Theme dhe Screensaver

Këtu mund te shkarkoni dhe postoni Wallpaper,Icona,Theme dhe Screensavers.
00

Softwere

 
Asnjë mesazh i ri

Windows

Gjithçka rreth Windows-it këtu.
00
Asnjë mesazh i ri

Driver(s)

Këtu anëtar te nderuar,keni mundësin te gjeni,postoni dhe te kërkoni Driver(s) te ndryshëm për çdo gjë qe keni nevoje ju.
00
Asnjë mesazh i ri

Crack & Serial

Këtu mund te gjeni dhe te postoni çdo gjë qe ka te beje me Crack dhe Serial-e te ndryshme për programe kompjuterike.
00

Sport

 
Asnjë mesazh i ri

Sporti dhe Sportdashësit

Të pasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës, për tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo për të vënë baste.
00
Asnjë mesazh i ri

Futbolli shqiptar

O sa mirë me qenë shqiptar! Mblidhuni këtu dhe diskutoni mbi ndeshjet e kombëtares shqiptare si edhe për ekipin tuaj të zemrës, Forca Shqipëria!
00
Asnjë mesazh i ri

Sporti Nderkombëtar

Ngjarjet nga sporti neper Bote,Futboll, NBA, Atletika, Boksi etj
77Sat Feb 21, 2009 1:38 pm
Egzonho City kishte bërë përpjekje tё marrё Benzeman
Asnjë mesazh i ri

Sporte Motorike

Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
00
Asnjë mesazh i ri

Sporte ekstreme dhe te renda

Ju pëlqen parashutizmi? peshëngritja? Këtu do të gjeni hapësirën për diskutuar mbi sportet e rënda dhe ato ekstreme.
00

Shkenca.TK

 
Asnjë mesazh i ri

Shkenca.TK - Ankesë,komente,sugjerime...

Ne ketë forum ju keni te drejt te bëni,ankesë,komente,sugjerime...rreth forumit.
00

Shporta e forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Shporta

Këtu eshte shporta e forumit,per te derguar ketu Tema te vjetra,e te mbyllura.
00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 60 artikuj
Forumi ka 9 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri dopdep20
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 46 më Sat Jan 15, 2011 11:46 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur