Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Britani, 13 vjeçari bëhet baba

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Britani, 13 vjeçari bëhet baba   Fri Feb 20, 2009 12:24 am

Britani, 13 vjeçari bëhet babaAlfi Patten është vetëm 13 vjeç dhe që tani është bërë baba i një vajze, të cilën e ka quajtur Maisi Roksan. Djaloshi ka tronditur Britaninë e Madhe sepse është bërë baba në një moshë kaq të vogël. Ai ishte lidhur me një vajzë 15 vjeçare me të cilën ka patur një lidhje një-vjeçare. Fëmija është ngjizur që në herën e parë kur çifti minoren ka kryer marrëdhënie të pambrojtur seksuale. Me të marrë vesh për shtatzaninë Patten ka vendosur që ta mbajnë sekret, por ky nuk ka zgjatur shumë. Kur e morri vesh nëna tregoi ai për “The Sun”, mendova se do zemërohej shumë me mua. Më pëlqen të kujdesem për vajzën time rrëfeu ai për gazetën por do e kem të vështirë sepse nëna nuk më jep më shumë se 10 stërlina. 13-vjeçari nuk është babai më i ri në Britaninë e Madhe. Rekordin e ka shënuar Sean Stjuart, që u bë prind në moshën 12-vjeçare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Britani, 13 vjeçari bëhet baba
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Info & Lajmerime :: Kuriozitete-
Kërce tek: