Shkenca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 City kishte bërë përpjekje tё marrё Benzeman

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
Egzonho


Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 30

City kishte bërë përpjekje tё marrё Benzeman Empty
MesazhTitulli: City kishte bërë përpjekje tё marrё Benzeman   City kishte bërë përpjekje tё marrё Benzeman EmptySat Feb 21, 2009 1:38 pm

City kishte bërë përpjekje tё marrё Benzeman
City kishte bërë përpjekje tё marrё Benzeman F.0221095406859_m[img][/img]
Sulmuesi i Lyonit, Karim Benzema

Presidenti i kampionit tё Francёs, Lyon, Jean Michel Aulas, ka konfirmuar se Manchester City kishte pasur një përpjekje të dështuar për të nënshkruar me sulmuesin Karim Benzema në muajin janar.

“Largimi im nuk është çështje aktuale. Unë jam në një klub i madh dhe ne do të shohim se çfarë ndodh pas dy ndeshjeve me Barcelonën”, ka thёnё sulmuesi 20-vjeçari

Aulas Lyon ka pranuar se ndoshta klubi do tё duhet ta shndërrojë nё para sulmuesin dhe se City kishte qenё ekipi i parё qё kishte bёrё njё lëvizje pёr sulmuesin shumё tё vlerësuar.

“Disa mundësi nuk jepen dy herë. Ka disa blerës potencial. Ndarja me një lojtar ёshtё vendim strategjik që duhet të bëhet në kohën e duhur”, ka thёnё Aulas.

“Kemi pasur kontakt nga njё klub anglez, njё i ri nё tregun e madh tё transferove. Oferta ishte e madhe. Barcelona, Madrid dhe Manchester United janë po ashtu tё interesuar. Por ai është një lojtar i Lyon pёr momentin”, ka shtuar presidenti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://shkenca.albanianforum.net
 
City kishte bërë përpjekje tё marrё Benzeman
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Sport :: Sporti Nderkombëtar-
Kërce tek: