Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lexo para se te postosh !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Lexo para se te postosh !!   Fri Feb 20, 2009 1:11 am

Te nderuar anëtar,ju qe keni Ueb-faqe,mund te reklamoni ne Shkenca.TK falas,por qe te respektoni kushtet qe do ti cekem me poshtë:

• Për te pas te drejtën e reklamimit te Ueb-faqes tuaj ne AlbKosova.TK duhet te keni minimumi 25 postime.
• Ueb-faqja juaj duhet te jete Ueb qe ka për qellim mësime te mira e jo te këqija(Porno,Droga...)
• Ne Ueb-faqe tuaj duhet te vendoset linku ” www.Shkenca.TK” qe prej momentit te reklamimit te Ueb-faqes tuaj ne Shkenca.TK.

Ne qoftë se hapeni Teme qe e reklamoni Ueb-faqen tuaj pa i plotësuar kushtet qe i cekem me lart,do te mbyllet Tema dhe do te merreni vërejtje me shkrim(kjo nuk vlen për kushtin e 3-të,sepse nëse nuk e vendosni linkun e Shkenca.TK ne Ueb-faqe tuaj atëherë ju vendosim një kohe për te permisuar pastaj vendoset për vërejtje nëse nuk permisohet).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Lexo para se te postosh !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Pranë njeri – tjetrit :: Reklamo Ueb-faqen tuaj-
Kërce tek: