Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 trupat dhe fuqia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
1234567
VizitorMesazhTitulli: trupat dhe fuqia   Fri Feb 11, 2011 7:36 pm

kemi trupa te ngurt fuqij duhet te kemi te gjiyh njerzit qe mund ta bejm ni pun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
trupat dhe fuqia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Te mësojmë me shume :: Fizikë & Kimi-
Kërce tek: