Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Msim(Shpejto Rrjetin)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Msim(Shpejto Rrjetin)   Fri Feb 20, 2009 3:48 pm

Ketu e keni ni menyr si me shpejtu rrjetin pra e downloadoni kete fajll dhe pasi te downloadohet e hapim dhe e kopijojm textin dhe mandej shkojm start- run-system.ini dhe e bejm paste besoj qe kesh i kjart.

ja linku :

rapidshare.com/files/15307823...ystem.ini_.txt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Msim(Shpejto Rrjetin)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Shkarkime :: Programe (FREE)-
Kërce tek: