Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lexo para se te Prezantohesh !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Lexo para se te Prezantohesh !!   Fri Feb 20, 2009 1:03 am

Anëtar/e të ri të forumit, prezantimi në forumin tonë nuk është i obliguar por i nevojshëm për tu njohur më lehtë në komunitetin tonë dhe anëtarët e tjerë. Se paku anëtar/e te nderuar te jepni disa info siç janë : Emri. Mbiemri. Mosha.Vendi etjMe Respekt,Egzonho
www.Shkenca.TK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Lexo para se te Prezantohesh !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Pranë njeri – tjetrit :: Prezanto veten ne forum-
Kërce tek: