Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Bono pëlqen grupin Girls Aloud

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Bono pëlqen grupin Girls Aloud   Fri Feb 20, 2009 12:27 am

Bono pëlqen grupin Girls AloudFrontmeni i grupit "U2", Bono, ka dëshirë të fshehtë: të jetë anëtari i gjashtë i grupit britanik të vajzave "Girls Aloud".

Hitbërësi i këngës “Beautiful Day” ka qenë i mahnitur nga performancë e vajzave në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Brit Awards, duke shprehur dëshirën për të kënduar bashkë me to.

“Mendoj se ‘Girls Aloud’ janë kulmi i muzikës pop. Ata janë një grup shumë i mirë dhe meritojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Ata kanë gjithçka që mund të ketë një grup i muzikës pop”, ka thënë Bono për “The Sun”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Bono pëlqen grupin Girls Aloud
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Info & Lajmerime :: V.I.P-
Kërce tek: