Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Fjalor Interneti 2005

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Fjalor Interneti 2005   Fri Feb 20, 2009 3:50 pm

Qe tiesto merre kete fjalor e ke (english shqip - shqip english) dhe me za asht shum fjalor i mir tung me te mira :

Download:http://www.lingvosoft.com/main.jsp?d...free&item=3767

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Fjalor Interneti 2005
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Shkarkime :: Programe (FREE)-
Kërce tek: