Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Program per leje te kerrit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Program per leje te kerrit   Fri Feb 20, 2009 3:40 pm

Nje program shume i mire qe ju ndihmon ne marrjen e lejes se kerrit eshte shqip dhe permban 38 teste qe jane te perpiluara nga instucione perkatese te Kosoves.

http://www.ziddu.com/download/133823...kolla.rar.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Program per leje te kerrit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Shkarkime :: Programe (FREE)-
Kërce tek: