Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Sissoko i gatshёm tё përballet me Lampard

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Sissoko i gatshёm tё përballet me Lampard   Fri Feb 20, 2009 2:54 pm

Sissoko i gatshёm tё përballet me Lampard

Mesfushori i Juventusit, Momo Sissoko.

Mesfushori i Juventusit, Momo Sissoko, ёshtё i gatshëm pёr ndeshjen e radhës sё Ligёs sё Kampionëve, atё kundër Chelseat, si dhe pёr përballjen me Frank Lampard.

“Tash jam i gatshëm pёr ndeshjen ndaj Chelseat. Do tё jetё njё super-ndeshje dhe duam ta fitojmë. Puna e ime do tё jetë tё mos e humbi nga shikimi Frank Lampard, veçanërisht kur ai futet nё zonën e rrezikut”, ka thёnё ish-mesfushori i Liverpoolit.

“Por, ai nuk ёshtё i vetmi kёrcёnim me tё cilin ne përballemi, pasi Chelsea po ashtu i ka Didier Drogban dhe Nicolas Anelkan, tё cilёt janë kampionё tё mëdhenj. Mendoj se ndeshja do tё jetё e vështirё pёr ne, veçanërisht tash pas ndërrimit tё trajnerit”, ka shtuar Sissoko.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Sissoko i gatshёm tё përballet me Lampard
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Sport :: Sporti Nderkombëtar-
Kërce tek: