Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Cech: Dёshtimi ndaj Villas, fund i shpresave pёr titull

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Cech: Dёshtimi ndaj Villas, fund i shpresave pёr titull   Fri Feb 20, 2009 2:51 pm

Cech: Dёshtimi ndaj Villas, fund i shpresave pёr titull

Portieri i Chelseat, Petr Cech

Portieri i Chelseat, Petr Cech, ka pranuar se shpresat e tyre pёr titull do tё pёrfundojnё nёse blutë dёshtojnё tё mposhtin Aston Villan gjatё ndeshjes sё vikendit.

“Duke shikuar nё tabelë dhe pozitën ku gjendemi tash, kemi nevojë tё fitojmë, mendoj se një barazim nuk do të ndryshojë asgjë përveçse shanset tona pёr titull”, ka thёnё Cech.

“Por kjo ёshtё vetёm ndeshja e parё kur duhet tё fillojmë marshin tonё, pasi nёse dёshirojmё ta arrijmë Manchester United, duhet tё fitojmë çdo ndeshje”, ka shtuar çeku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Cech: Dёshtimi ndaj Villas, fund i shpresave pёr titull
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Sport :: Sporti Nderkombëtar-
Kërce tek: