Shkenca

Mire se erdhet
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Kaltina Selimi - Copy Paste Tekst

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzonho
Admin
avatar

Numri i postimeve : 46
Join date : 19/02/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Kaltina Selimi - Copy Paste Tekst   Fri Feb 20, 2009 1:43 am

Prap gabova ne fillim un me dashurine re ende pa e njohur mir i thash ja ku me ke ,engjellor e shum gjentil bente be ne syt e mi deri ssa krejt i fitoi doli bash sikur aiii .copy paste aii tjetri paske qen dhe do te mbetesh ti copy paste ai tjetri propotip sikur ai 2x.frigohem frigohem me vinte turp te dorzohem nuk duua nuk duua te gjth jan te njejt per mua2x.dashuria ime e dyt kopje e asaj te par i maskuar deri ne fyt shpirt e zemer mi ka marr engjellor e shum gjentil bente be ne syt e mi deri saa krejt i fitoi doli bash sikur aii .copy paste ai tjetri paske qen dhe do te mbetesh tii ,copy psate ai tjetri propotip sikur aii 2x .frigohem frigohem me vinte turp ti dorzohem nuk dua nuk duua te gjith jan te njejt per mua 2x
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shkenca.albanianforum.net
 
Kaltina Selimi - Copy Paste Tekst
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Shkenca :: Movies & Muzikë :: Tekste këngesh-
Kërce tek: